Reeds Ingeschreven Heren / Heren gemengd Tripletten

# Team Namen Spelers
Team 1Frank veenstra & Mario blom & Phil
Team 2aldo vermassen & kynji de groote & jules vermassen
Team 3De Lignie Alain & ?????????? & ???????????
Team 4Pascal wigy & jordy & bart
Team 5tom van wassenhove & glen van wonterghem & mellissa mouret
Team 6wesley cami & tim marien & danny ijshakker
Team 7Kevin Pevernagie & Johan Witte van Gorp & Ryan Van den Bussche
Team 8Di Flelice N & Jordens M & De boeck F
Team 9Serge fifi & jeroen bleyen & Joey Van Doorn
Team 10christel kuijs & didier viguurs & jeffrey van loon
Team 11Johan Claeys - Jimmy Clicquer - Nick De Groote
Team 12Glenn Hackenjos & Broers Fred & Marc ODB
Team 13Rudy Bosmans &Celis Bart & stef
Team 14franco & steven & frans
Team 15peter thijs & curt vuyt & ?????
Team 16jordy kockx & dirk verdonck & jens vandenberghe
Team 17Gert Quetin & Nico Willems & Diego Vandekerckhove
Team 18pierre decorte & Michel Charlier & Fred Beynaerts
Team 19vangelooven Kenny & steyvers rene & snijers francis
Team 20Eddie Hollestelle - Bianca Braat - Wendy Marinali
Team 21charlier gerald & carnol pierre & wagener fabien
Team 22steven kazmierczak & senne vermeiren & kristof bleux
Team 23ken segers & renzo illegems & tom mannaerts
Team 24leon bocheler & jos koeken & eric hey
Team 25Steve Vangorp & Edward Vinken & Dennie Verkerke
Team 26STREEL Jean-François -Berode Mattieu - Hannosset michael
Team 27Jean Pierre Smets, Guido Pire en Jacques Haidamara
Team 28Rob Celis & Wanna Rotprakon en Stan Celis
Team 29Cockmartin michael & hamelrijk xavier & sakalis alexis
Team 30jordy bergmans & richard zuidland & bob verstappen
Team 31Steennot ugo & david marechal & cyril gueguez martinez
Team 32moiny thierry & linet claude & bruno dufour
Team 33bourdon rudy & wilcot jeanpaul & cambier lucien
Team 34cheval david & cheval isabelle & duwelz pascale
Team 35roland butzen & alain decock & glen debuyser
Team 36De meyer Jordi - Van Der Meulen Chris - ???
Team 37Pascal Eggermont & claes brecht & bruno pugliari
Team 38Maurizio Gonzales & ???????? & ??????
Team 39joke vd bergh & aart den boon & bert duits
Team 40peter johan ugen & norbert schiffering & thom dessing
Team 41Marcel stok & marcel van nieuwehuizen & marco zeitsen
Team 42Nederlandse selectie
Team 43Aumale Selectie
Team 44Espoir belge - beloften belgie
Team 45fifi & van drunen & bakens
Team 46jonathan jorissen & borree renaat & dimitri keulemans
Team 47Steven ielegems & Steeves Muselle & anthony schollaert
Team 48Kucma Christophe. Delvaux jeremy. Beukelaers mickael
Team 49Ebbe Vanden Eynde & Leander De Maertelaere & Emile Den Tandt
Team 50michael hubert & mathieu fivet & christopher esclavon
Team 51Ken Meyskens - Jonathan Vranckx - Florian Lecocq
Team 52Barcelona selectie
Team 53Michael Spreutels & Geoffrey Van Damme & Sven Van Malder
Team 54berdoyes steve & malory robert & dylan robert
Team 55carlo doubles & gregory thijsbaert & stefaan thijsbaert
Team 56clement routaboul & kevin mievis & ?????
Team 57Geoffrey & jochen & ???????
Team 58ward heyerick & joren Dheedene &???????
Team 59jordi van der moere & tony willaert & jarno nieuwinckel
Team 60eric williaume & tristan & dylan robert
Team 61Keanu Nielandt & Stephanie Willaert & Leana Neuts
Team 62Rody Baijens & patrick van der schief & romulo van stockum
Team 63peter & adelain & jhony
Team 64Delperdange - Christiaens - Bourdoux
Team 65INSCHRIJVINGEN STOPGEZET BIJ 64,neem contact op voor reserve
Team 66RESERVELIJST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Team 67
Team 68

Reeds Ingeschreven Dames Tripletten

# Team Namen Spelers
Team 1Smet nathalie & yentl & shauni
Team 2shanna & beau & amber
Team 3els & josefien & anna
Team 4Alysson Smal & cindy Barzin & Jordan Parker
Team 5Natachsa, Santana en Jolien
Team 6femke & marika & annick
Team 7claeys myriam & inge grootjans & tiffany kockx
Team 8Sharon & Stephanie & ?????
Team 9Streel Laura - Hambursin Marie Gaëlle - Troisfontaines Muriel
Team 10Nederlandse selectie
Team 11Aumale Selectie
Team 12katy kamps & diana de wolff & elke van der linden
Team 13jenny den baas & kim van gellekom & sandy rikkers
Team 14barcelona selectie
Team 15marleen claeys & nadia swinkels & kaat de ceulaerde
Team 16Reini Mertens & Emily Dries & Maaike De Baetzelier
Team 17Katia-Diane-Aurore
Team 18Joëlle Bailleul & Cindy Naudts & kiara quetin
Team 19Nicole & Marilena & Greer
Team 20aurore van loo & laurane van loo & patricia ghyssels
Team 21allisson & annick & nele